Girls Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME LOCATION TIME
1. Isabella Ferriman (So), Dayton Christian District Championships 19:40.60
2. Cheyan Sundell-Turner (Jr), Yellow Springs Saturday Night Lights-Centerville 20:05.00
3. Katelyn Smittle (Fr), Miami Valley School Fairmont Firebird Invitational 21:37.80
4. Jasmine Bell (So), Emmanuel Christian Fairlawn 21:49.00
5. Jovie Gainer (Fr), Emmanuel Christian Jim Murray 21:57.00
6. Olivia Blake (Sr), Dayton Christian District Championships 21:57.60
7. Caroline Hamilton (Fr), Legacy Christian Academy Greenville 22:35.00
8. Julia Peters (Sr), Miami Valley School Bob Schul Invitational 23:08.40
9. Esther Ross (Jr), Dayton Christian District Championships 23:21.30
10. Jillian Witherow (Fr), Emmanuel Christian Fairlawn 23:33.00
11. Megan Brenner (Sr), Miami Valley School Fairmont Firebird Invitational 24:17.40
12. Josie DeWine (Jr), Yellow Springs Saturday Night Lights-Centerville 24:40.00
13. Josie Fair (Jr), Dayton Christian District Championships 24:40.90
14. Lily Dettmer (Sr), Miami Valley School Fairmont Firebird Invitational 24:42.00
15. Maddy Merritt (Jr), Legacy Christian Academy Saturday Night Lights 24:42.90
16. Angela Victor (So), Emmanuel Christian Emmanuel Christian 24:49.00
17. Elena Rodriguez (Fr), Legacy Christian Academy Saturday Night Lights 24:53.90
18. Elizabeth King (Jr), Legacy Christian Academy Saturday Night Lights 25:19.20
19. Jordan Henshaw (So), Dayton Christian MBC Championships 25:23.80
20. Bridget Ngidari (Fr), Dayton Christian Ed Leas Fall Classic 25:46.00
21. Caroline Kensinger (Jr), Legacy Christian Academy Saturday Night Lights 26:24.30
22. Molly Van Kirk-Butler (Fr), Miami Valley School Miamisburg Invitational 26:45.40
23. Claire Takizawa (Jr), Miami Valley School Tiffin Carnival 26:49.30
24. Lydia Rue (So), Emmanuel Christian Emmanuel Christian 26:54.00
25. Megan Miller (Jr), Dayton Christian District Championships 27:18.80
26. Lydia Lackovich (Fr), Yellow Springs Saturday Night Lights-Centerville 27:34.00
27. Layne Burke (Sr), Legacy Christian Academy ECA 27:37.80
28. Sophie Smith (Fr), Middletown Christian Preble Shawnee 28:25.00
29. Autumn Sorenson (Jr), Yellow Springs Fairborn Skyhawk Invitational 31:58.00
30. Hailey Petry (Fr), Dayton Christian Northeastern Inv 33:53.70
31. Aliveya Fasick (Jr), Emmanuel Christian Brookville 38:22.00