Boys Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. Cornell Glaze (Jr), Emmanuel Christian 11.59
2. Justus Channels (Sr), Emmanuel Christian 11.66
3. Bryant Bostick (Jr), Emmanuel Christian 12.14
4. Vernon Raines (Sr), Emmanuel Christian 12.17
5. Ethan Orme (Sr), Dayton Christian 12.20
6. Aaron Roy (Sr), Emmanuel Christian 12.28
7. Wesley Taylor (Sr), Dayton Christian 12.47
8. Eli Manley (So), Dayton Christian 12.55
9. Byron Lawrence (Jr), Emmanuel Christian 12.71
10. Nate Brown (So), Dayton Christian 12.78
10. Collin Hart (Fr), Dayton Christian 12.78
12. Evan Green (Sr), Middletown Christian 12.91
13. Neo James (So), Emmanuel Christian 12.94
14. Drew Keenan (Jr), Dayton Christian 13.04
15. Kurt Flora (Sr), Emmanuel Christian 13.05
16. Tristan Hill (So), Dayton Christian 13.20
17. Anthony Burton (Fr), Jefferson Township 13.41
18. Luke McCarty (Jr), Dayton Christian 13.56
19. Jon Stoner (Fr), Middletown Christian 13.63
20. Ben Roseberry (Sr), Emmanuel Christian 13.96
21. Kenny Combs (Sr), Legacy Christian Academy 13.97
22. Isaac Troutwine (Fr), Emmanuel Christian 14.27
23. Nate Gibbs (Jr), Legacy Christian Academy 14.37
24. Devin Stewart (Fr), Jefferson Township 14.57
25. Bradley Lomelin (Fr), Legacy Christian Academy 15.36
26. Shae O'Connor (So), Legacy Christian Academy 16.02
27. Edgar Vargas (Fr), Jefferson Township 17.03
28. Colton May (Jr), Emmanuel Christian 17.49
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. Justus Channels (Sr), Emmanuel Christian 23.25
2. Cornell Glaze (Jr), Emmanuel Christian 23.43
3. Malcolm Blunt (Jr), Yellow Springs 23.46
4. Yanne Gilley (Sr), Yellow Springs 24.20
5. Jacob Kittles (Sr), Emmanuel Christian 24.31
6. Aaron Roy (Sr), Emmanuel Christian 25.02
7. Jay Connor (So), Emmanuel Christian 25.34
8. Neo James (So), Emmanuel Christian 25.46
9. Bryant Bostick (Jr), Emmanuel Christian 25.61
10. Wesley Taylor (Sr), Dayton Christian 25.72
11. Josh Hamilton (Sr), Legacy Christian Academy 25.96
12. Eli Manley (So), Dayton Christian 26.02
13. Andrew Hare (Sr), Emmanuel Christian 26.21
14. Evan Green (Sr), Middletown Christian 26.26
15. Drew Keenan (Jr), Dayton Christian 26.30
16. Kurt Flora (Sr), Emmanuel Christian 26.78
17. Jace Allen (Fr), Jefferson Township 26.81
18. Elliot Emory (Jr), Emmanuel Christian 26.99
19. Ben Roseberry (Sr), Emmanuel Christian 27.12
20. Aric Richardson (Sr), Jefferson Township 27.20
21. Jon Stoner (Fr), Middletown Christian 28.20
22. Kenny Combs (Sr), Legacy Christian Academy 28.34
23. Tristan Hill (So), Dayton Christian 28.51
24. Nate Gibbs (Jr), Legacy Christian Academy 28.79
25. Isaac Troutwine (Fr), Emmanuel Christian 29.30
26. Bradley Lomelin (Fr), Legacy Christian Academy 32.19
27. Shae O'Connor (So), Legacy Christian Academy 33.72
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Justus Channels (Sr), Emmanuel Christian 52.15
2. Vernon Raines (Sr), Emmanuel Christian 52.75
3. Malcolm Blunt (Jr), Yellow Springs 53.59
4. Bryant Bostick (Jr), Emmanuel Christian 53.63
5. Jacob Kittles (Sr), Emmanuel Christian 53.85
6. Ethan Withers (So), Dayton Christian 55.44
7. Cornell Glaze (Jr), Emmanuel Christian 55.67
8. Jay Connor (So), Emmanuel Christian 55.90
9. Jonathan Merritt (Sr), Legacy Christian Academy 57.73
10. Evan Green (Sr), Middletown Christian 58.40
11. Tommy Michael (So), Legacy Christian Academy 58.70
12. Nate Brown (So), Dayton Christian 59.80
13. Justin Oliver (Jr), Dayton Christian 1:01.47
14. Ben Roseberry (Sr), Emmanuel Christian 1:02.70
15. Isaac Troutwine (Fr), Emmanuel Christian 1:03.61
16. Kurt Flora (Sr), Emmanuel Christian 1:04.54
17. Cade Hoppe (Jr), Dayton Christian 1:06.94
18. Jon Stoner (Fr), Middletown Christian 1:07.80
800 Meter Run
  NAME TIME
1. Gavin Ford (Sr), Emmanuel Christian 2:05.60
2. Jay Connor (So), Emmanuel Christian 2:05.98
3. Vernon Raines (Sr), Emmanuel Christian 2:06.79
4. Caleb Baggett (So), Emmanuel Christian 2:07.25
5. Josh Hamilton (Sr), Legacy Christian Academy 2:13.98
6. Sam Hendricks (Sr), Dayton Christian 2:14.24
7. Sam Hendricks (Sr), Dayton Christian 2:14.65
8. Ethan Withers (So), Dayton Christian 2:16.31
9. Jonathan Merritt (Sr), Legacy Christian Academy 2:21.00
10. Micah Blake (Jr), Dayton Christian 2:21.73
11. Logan Rimkus (Sr), Dayton Christian 2:22.35
12. Justin Oliver (Jr), Dayton Christian 2:28.64
13. Clayton Rohrer (So), Dayton Christian 2:29.82
14. Caleb Kennington (Sr), Emmanuel Christian 2:29.92
15. Tommy Michael (So), Legacy Christian Academy 2:32.00
16. Isaac Troutwine (Fr), Emmanuel Christian 2:32.02
17. Joel Duskli (Fr), Dayton Christian 2:43.52
18. Preston Freeman (Jr), Emmanuel Christian 3:12.95
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. Gavin Ford (Sr), Emmanuel Christian 4:43.54
2. Caleb Baggett (So), Emmanuel Christian 4:50.52
3. Ben Rodriguez (So), Legacy Christian Academy 4:52.00
4. Josh Hamilton (Sr), Legacy Christian Academy 4:54.89
5. Jay Connor (So), Emmanuel Christian 4:57.81
6. Zach Rue (Jr), Emmanuel Christian 5:00.52
7. Sam Hendricks (Sr), Dayton Christian 5:00.74
8. Sam Hendricks (Sr), Dayton Christian 5:01.00
9. Micah Blake (Jr), Dayton Christian 5:07.79
10. Ethan Withers (So), Dayton Christian 5:08.61
11. Logan Rimkus (Sr), Dayton Christian 5:08.80
12. Rhett Bailey (Sr), Dayton Christian 5:18.74
13. Justin Oliver (Jr), Dayton Christian 5:30.17
14. Clayton Rohrer (So), Dayton Christian 5:33.20
15. Isaiah Roy (Jr), Emmanuel Christian 5:49.44
16. Preston Freeman (Jr), Emmanuel Christian 6:04.82
17. Maddix Turner (Sr), Dayton Christian 6:30.23
3200 Meter Run
  NAME TIME
1. Caleb Baggett (So), Emmanuel Christian 10:31.63
2. Ben Rodriguez (So), Legacy Christian Academy 10:49.00
3. Zach Rue (Jr), Emmanuel Christian 10:55.72
4. Micah Blake (Jr), Dayton Christian 11:18.78
5. Micah Blake (Jr), Dayton Christian 11:38.56
6. Gavin Ford (Sr), Emmanuel Christian 11:39.60
7. Jack Horvath (Jr), Yellow Springs 12:01.00
8. Clayton Rohrer (So), Dayton Christian 12:14.14
9. Isaiah Roy (Jr), Emmanuel Christian 12:27.02
10. Vernon Raines (Sr), Emmanuel Christian 12:56.64
11. Logan Rohrer (Sr), Dayton Christian 13:18.14
12. Preston Freeman (Jr), Emmanuel Christian 14:13.03
13. Ethan Aldridge (Fr), Dayton Christian 14:21.52
14. Blake Freeman (So), Emmanuel Christian 16:19.77
110 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. Neo James (So), Emmanuel Christian 16.59
2. Elliot Emory (Jr), Emmanuel Christian 17.79
3. Andrew Hare (Sr), Emmanuel Christian 18.46
4. David Keenan (Fr), Dayton Christian 19.97
5. Abram Bailey (So), Dayton Christian 20.32
6. Joaquin Espinosa (Sr), Yellow Springs 20.41
7. Jackson Connor (Sr), Emmanuel Christian 20.48
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Neo James (So), Emmanuel Christian 45.60
2. Andrew Hare (Sr), Emmanuel Christian 45.64
3. Kyle Raymer (So), Yellow Springs 47.50
4. Jackson Connor (Sr), Emmanuel Christian 47.72
5. Elliot Emory (Jr), Emmanuel Christian 48.28
6. Collin Hart (Fr), Dayton Christian 50.29
7. Abram Bailey (So), Dayton Christian 50.72
8. David Keenan (Fr), Dayton Christian 52.24
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Emmanuel Christian 45.94
2. Dayton Christian 47.35
3. Jefferson Township 52.66
4. Legacy Christian Academy 1:00.00
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Emmanuel Christian 1:34.13
2. Yellow Springs 1:38.70
3. Dayton Christian 1:41.09
4. Jefferson Township 1:54.91
5. Legacy Christian Academy 1:56.00
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. Emmanuel Christian 3:30.21
2. Dayton Christian 3:54.92
3. Legacy Christian Academy 3:57.00
3200 Meter Relay
  NAME TIME
1. Emmanuel Christian 8:35.87
2. Legacy Christian Academy 8:54.00
3. Dayton Christian 9:10.97
4. Yellow Springs 10:17.00
6400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Emmanuel Christian 21:16.16
Shot Put
  NAME DIST/HT
1. Joseph Assen (Jr), Emmanuel Christian 42'06.25"
2. Byron Lawrence (Jr), Emmanuel Christian 40'07.00"
3. Sven Meister (Jr), Yellow Springs 36'09.00"
4. Jordan Moore (Jr), Emmanuel Christian 33'07.00"
5. Aedyn Cotter (So), Middletown Christian 31'04.00"
6. Jackson Connor (Sr), Emmanuel Christian 29'07.00"
7. Aric Richardson (Sr), Jefferson Township 29'03.00"
8. Joaquin Espinosa (Sr), Yellow Springs 28'01.00"
9. Noah Fuller (So), Dayton Christian 26'08.00"
10. Noah Fuller (So), Dayton Christian 25'11.00"
11. Colton May (Jr), Emmanuel Christian 24'10.00"
11. Vernon Raines (Sr), Emmanuel Christian 24'10.00"
13. Edgar Vargas (Fr), Jefferson Township 16'01.00"
Discus
  NAME DIST/HT
1. Joseph Assen (Jr), Emmanuel Christian 140'09.50"
2. Byron Lawrence (Jr), Emmanuel Christian 104'01.00"
3. Jordan Moore (Jr), Emmanuel Christian 78'05.00"
4. Aedyn Cotter (So), Middletown Christian 74'01.00"
5. Noah Fuller (So), Dayton Christian 72'00.00"
6. Colton May (Jr), Emmanuel Christian 70'04.00"
7. Noah Fuller (So), Dayton Christian 69'11.00"
8. Luke McCarty (Jr), Dayton Christian 65'09.00"
9. Shae O'Connor (So), Legacy Christian Academy 48'06.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. Justus Channels (Sr), Emmanuel Christian 20'00.00"
2. Malcolm Blunt (Jr), Yellow Springs 19'07.00"
2. Yanne Gilley (Sr), Yellow Springs 19'07.00"
4. Ethan Orme (Sr), Dayton Christian 19'00.00"
5. Vernon Raines (Sr), Emmanuel Christian 18'07.00"
6. DeAndre Cowen (Sr), Yellow Springs 18'01.00"
7. Ben Roseberry (Sr), Emmanuel Christian 17'10.00"
8. Eli Manley (So), Dayton Christian 16'08.00"
9. Abram Bailey (So), Dayton Christian 16'05.00"
10. Aaron Roy (Sr), Emmanuel Christian 15'10.50"
11. Abram Bailey (So), Dayton Christian 15'09.00"
12. Jace Allen (Fr), Jefferson Township 15'01.00"
13. Isaac Troutwine (Fr), Emmanuel Christian 15'00.25"
14. Drew Keenan (Jr), Dayton Christian 14'05.00"
15. Isaiah Roy (Jr), Emmanuel Christian 14'03.00"
16. Clayton Rohrer (So), Dayton Christian 13'06.00"
17. Harry Fisher (Fr), Jefferson Township 13'04.00"
18. Devin Stewart (Fr), Jefferson Township 8'01.00"
High Jump
  NAME DIST/HT
1. DeAndre Cowen (Sr), Yellow Springs 6'02.00"
2. Neo James (So), Emmanuel Christian 5'08.00"
3. Andrew Hare (Sr), Emmanuel Christian 5'06.00"
4. Justus Channels (Sr), Emmanuel Christian 5'04.00"
5. David Keenan (Fr), Dayton Christian 5'01.00"
6. Abram Bailey (So), Dayton Christian 5'00.00"
6. Byron Lawrence (Jr), Emmanuel Christian 5'00.00"
8. Maddix Turner (Sr), Dayton Christian 4'06.00"
Pole Vault
  NAME DIST/HT
1. Jackson Connor (Sr), Emmanuel Christian 10'06.00"
1. Caleb Kennington (Sr), Emmanuel Christian 10'06.00"