Boys Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME LOCATION TIME
1. Ben Rodriguez (So), Legacy Christian Academy Districts 16:41.20
2. Seth Thompsons (Sr), Dayton Christian MBC Championship 16:44.80
3. Logan Rimkus (Sr), Dayton Christian District Championships 17:14.50
4. Sam Hendricks (Sr), Dayton Christian District Championships 17:17.80
5. Josh Hamilton (Sr), Legacy Christian Academy Districts 17:22.40
6. Jacob Kittles (Sr), Emmanuel Christian Brookville 17:37.00
7. Jonathan Merritt (Sr), Legacy Christian Academy Saturday Night Lights 17:41.40
8. Ethan Withers (So), Dayton Christian District Championships 17:51.70
9. Micah Blake (Jr), Dayton Christian District Championships 18:12.50
10. Joey Harding (So), Legacy Christian Academy Districts 18:16.00
11. Rhett Bailey (Sr), Dayton Christian District Championships 18:37.50
12. Tommy Michael (So), Legacy Christian Academy MBC Championship 18:37.90
13. Michael Gifford-Boyer (Jr), Miami Valley School Fairmont Firebird Invitational 18:39.80
14. Tucker Culpepper (Fr), Legacy Christian Academy Districts 19:10.30
15. Clayton Rohrer (So), Dayton Christian Districts Championships 19:12.80
16. Nathan Reynolds (So), Dayton Christian MBC Championships 19:53.10
17. James Lee (Sr), Middletown Christian Edgewood 19:56.00
18. Justin Oliver (Jr), Dayton Christian Northeastern Inv 19:57.00
19. Carson Davis (So), Middletown Christian Edgewood 19:59.00
20. Abram Bailey (So), Dayton Christian Northeastern Inv 20:04.30
21. Ben Lacasse (Fr), Dayton Christian Northeastern Inv 20:04.60
22. Asher Garman (Fr), Dayton Christian MBC Championships 20:06.70
23. Tucker Ervin (Jr), Legacy Christian Academy Districts 20:09.80
24. Gabriele Muratori (Jr), Miami Valley School Fairmont Firebird Invitational 20:15.00
25. Lukas Ross (Fr), Dayton Christian Troy Twilight 20:21.10
26. Koen Ishmael (So), Dayton Christian MBC Championships 20:21.30
27. Josh Sanders (Jr), Emmanuel Christian Jim Murray 20:26.00
28. Zach Rue (Jr), Emmanuel Christian Jim Murray 20:29.00
29. Matt Prall (Jr), Middletown Christian Edgewood 20:31.00
30. Ian Walker (Fr), Miami Valley School Fairmont Firebird Invitational 20:41.80
31. Andrew Holzinger (Jr), Miami Valley School Tiffin Carnival 20:44.10
32. Justin Harphant (Fr), Legacy Christian Academy MBC Championship 20:47.40
33. Jia Sundell-Turner (Fr), Yellow Springs Emmanuel Christian Academy Invitational 20:52.00
34. Joel Dulski (Fr), Dayton Christian MBC Championships 20:53.50
35. Andrew Maynus (So), Middletown Christian Edgewood 20:58.00
36. Isaac Lewis (Fr), Yellow Springs Saturday Night Lights-Centerville 21:10.00
37. Chance Fitzgerald (Jr), Emmanuel Christian Emmanuel Christian 21:18.00
37. Jack Horvath (So), Yellow Springs Saturday Night Lights-Centerville 21:18.00
39. Collin Hart (Fr), Dayton Christian Ohio Caverns 21:30.00
40. Torin Schulte (Jr), Miami Valley School Bellbrook Fall Classic 21:36.60
41. Seth Edgerton (So), Dayton Christian MBC Championships 21:38.40
42. Maddix Turner (Sr), Dayton Christian Northeastern Inv 21:46.10
43. Logan Rohrer (Sr), Dayton Christian MBC Championships 21:51.10
44. Ibrahim Ranginwala (Sr), Miami Valley School Tiffin Carnival 21:53.50
45. Preston Freeman (Jr), Emmanuel Christian Brookville 22:03.00
46. Travis Riddel (So), Dayton Christian MBC Championships 22:24.50
47. Ethan Aldridge (Fr), Dayton Christian Northeastern Inv 22:36.80
48. Nathan Gibbs (Jr), Legacy Christian Academy Brookville 22:37.60
49. Andrew Hare (Sr), Emmanuel Christian Jim Murray 22:44.00
50. Malcolm Blunt (Jr), Yellow Springs Brookville Invitational 22:57.00
51. Malik Booth (So), Yellow Springs Brookville Invitational 23:25.00
52. Anthony Mascola (So), Legacy Christian Academy MBC Championship 24:09.50
53. Bryant Bostick (Jr), Emmanuel Christian Emmanuel Christian 24:24.00
54. John Spracklin (Fr), Dayton Christian MBC Championships 24:25.20
55. Blake Freeman (So), Emmanuel Christian Emmanuel Christian 24:35.00
56. Curtis Ngidari (So), Dayton Christian Miamisburg 24:38.00
57. Pete Steely-Voetberg (Fr), Miami Valley School Fairmont Firebird Invitational 25:20.80
58. Raaidh Rizvi (Sr), Miami Valley School Tiffin Carnival 25:30.40
59. Kyle Raymer (So), Yellow Springs Saturday Night Lights-Centerville 26:42.00
60. Ethan Whetstone (Fr), Emmanuel Christian Jim Murray 27:44.00
61. Kael Cooney (So), Yellow Springs Emmanuel Christian Academy Invitational 28:36.00
62. Josh Ashmore (Sr), Middletown Christian Edgewood 28:47.00
63. Drew Keenan (Jr), Dayton Christian Cedarville 28:58.00
64. Evan Galarza (Fr), Yellow Springs Emmanuel Christian Academy Invitational 29:20.00
65. Zeead Abdelhamed (So), Miami Valley School Tiffin Carnival 34:44.50