Girls Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME SCHOOL LOCATION TIME
1. Tori Estepp Legacy Christian Academy Young's Dairy Invitational 20:33.90
2. Ariana Nelson Legacy Christian Academy Metro buckeye conference 20:47.20
3. Chloe Hemm Miami Valley School Lebanon Running Warrior Invite 21:50.90
4. Annalee Lynn Emmanuel Christian METRO BUCKEYE CONFERENCE 21:53.40
5. Maddie Clark Emmanuel Christian Buck Creek XC Invitational 22:04.80
6. Emily Chu Emmanuel Christian METRO BUCKEYE CONFERENCE 22:08.20
7. Gracie Glaser Troy Christian Bob Schul Invite 22:13.30
8. Renee Fear Legacy Christian Academy Metrobuckeye conference 22:24.50
9. Grace Sambora Miami Valley School Neal Charske Firebird Invitational 22:29.00
10. Rachel Plummer Troy Christian Anna 22:33.10
11. Theresa Dell Legacy Christian Academy Metrobuckeye Conference 22:51.80
12. Rebecca Dendinger Legacy Christian Academy Young's Dairy Invitational 22:57.60
13. Caitlin Erlandson Legacy Christian Academy Metro buckeye conference 23:07.20
14. Sarah Hinshaw Miami Valley School Lebanon Running Warrior Invite 23:10.80
15. Sarah Wade Legacy Christian Academy Young's Dairy Invitational 23:24.60
16. Megan Ackenhausen Legacy Christian Academy Metro buckeye conference 23:32.30
17. Brooke Tesmer Dayton Christian Cedarville 23:33.80
18. Brooke Tesmer Dayton Christian Miamisburg 23:36.50
19. Rachel Walquist Legacy Christian Academy Metrobuckeye conference 23:50.50
20. Katie Dettmer Miami Valley School Lebanon Running Warrior Invite 23:58.30
21. Kaley Pook Dayton Christian Miamisburg 24:47.70
22. Beth Harmon Legacy Christian Academy Buck Creek Invitational 24:59.40
23. Tess Keplinger Emmanuel Christian Brookville Invitational 25:09.00
24. Hailey Deppen Emmanuel Christian METRO BUCKEYE CONFERENCE 25:14.80
25. Sophie Reynolds Dayton Christian Miamisburg 25:20.20
26. Sarah Harmon Legacy Christian Academy Centerville Sat. Night Lights 25:31.70
27. Hannah Barber Legacy Christian Academy Centerville Sat. Night Lights 25:43.20
28. Alicia Buenaventrua Miami Valley School Neal Charske Firebird Invitational 25:52.00
29. Ann Kensinger Legacy Christian Academy Legacy Ambassador Classic 26:01.30
30. Grace Watkins Dayton Christian Cedarville 26:06.40
31. Kaitlyn Scaggs Emmanuel Christian URBANA END OF SUMMER XC INVITATIONAL 26:09.10
32. Maggie Nesselroade Emmanuel Christian Buck Creek XC Invitational 26:16.10
33. Gabby Barlow Dayton Christian Miamisburg 26:47.00
34. Danielle Norman Legacy Christian Academy Centerville Sat. Night Lights 27:01.10
35. Katie Davis Middletown Christian Bob Schul Invitational 27:20.90
36. Alexa England Dayton Christian Miamisburg 28:12.00
37. Isabelle Tewell Legacy Christian Academy Young's Dairy Invitational 28:13.10
38. Nicole Nitz Dayton Christian Miamisburg 28:40.50
39. Rachel Balaj Miami Valley School Bob Schul Invitational 28:59.40
40. Kaley Pook Dayton Christian Wilmington 29:02.90
41. Abigail Lynn Emmanuel Christian Brookville Invitational 29:05.00
42. Sophie Reynolds Dayton Christian Wilmington 29:18.90
43. Gabby Barlow Dayton Christian Wilmington 29:26.60
44. Krista Rohmar Yellow Springs Northwestern 30:00.00
45. Nicole Nitz Dayton Christian Wilmington 30:16.70
46. Alexa England Dayton Christian Wilmington 30:18.90
47. Chloe Long Middletown Christian Bob Schul Invitational 30:33.10
48. Hannah Fair Dayton Christian Cedarville 31:03.50
49. Jordan Johnson Yellow Springs Northwestern 33:00.00
50. Briana White Dayton Christian Miamisburg 33:40.50
51. Beau Pagnard Middletown Christian Bob Schul Invitational 34:27.30
52. Briana White Dayton Christian Cedarville 34:28.60
53. Esther Collins Dayton Christian Wilmington 36:26.20
54. Lila Robinette Miami Valley School Lebanon Running Warrior Invite 38:16.10