Boys Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME SCHOOL LOCATION TIME
1. Isaac Erlandson Legacy Christian Academy Districts @ Cedarville 16:27.00
2. Logan Carter Miami Valley School Greenville Invitational 16:46.00
3. Ian Ackenhausen Legacy Christian Academy Greenville Invitational 17:05.00
4. Robert Ventura Troy Christian Miami County Championship 17:15.40
5. Nick Pratt Troy Christian Miami County Championship 17:17.60
6. James Brads Legacy Christian Academy Saturday Night Lights Centerville 17:23.70
7. Maxwell Zawatsky Miami Valley School Greenville Invitational 17:53.00
8. Isaac Flora Troy Christian Greenville 18:07.00
9. Zach Davidson Troy Christian Miami County Championship 18:18.00
10. Nate Hunnicutt Troy Christian Miami County Championship 18:36.80
11. Nathan Childs Dayton Christian Buck Creek 18:42.00
12. Aiden Tkach Troy Christian Greenville 18:43.00
13. Mark Bricker Yellow Springs Fairborn 18:46.90
14. Zach Lugo Yellow Springs Buck Creek 18:58.00
15. Chandler Long Middletown Christian Edgewood 19:00.00
15. Nathanial Geiss Dayton Christian Buck Creek 19:00.00
17. Ryan Shuler Emmanuel Christian Yellow Springs XC Invitational 19:14.00
18. Jack Bryan Legacy Christian Academy Districts @ Cedarville 19:16.00
19. Kaden Boutis Yellow Springs Buck Creek 19:25.00
20. Tyler Jackson Troy Christian Greenville 19:27.00
21. Josh Stemple Legacy Christian Academy Saturday Night Lights Centerville 19:32.50
22. Sam Todd Miami Valley School Centerville Night Lights 19:52.00
23. Ben Geiss Dayton Christian Buck Creek 19:54.00
24. Christain Victor Emmanuel Christian Yellow Springs XC Invitational 20:07.60
25. Cameron Beebe Middletown Christian Monroe 20:10.00
26. Noah Davidson Troy Christian Miami County Championship 20:10.20
27. Caden Nelson Legacy Christian Academy Districts @ Cedarville 20:10.60
28. Eli Capasso Yellow Springs Buck Creek 20:20.00
29. Andrew Bletzinger Dayton Christian Buck Creek 20:42.00
30. Jarod Hamlin Middletown Christian Edgewood 20:47.00
31. Adam Tkach Troy Christian Greenville 20:50.00
32. Sam Reynolds Dayton Christian Buck Creek 20:57.00
33. Braden Clark Emmanuel Christian Yellow Springs XC Invitational 21:01.10
34. David Smalley Miami Valley School Firebird Invite, Indian Riffle 21:06.60
35. Aiden Hackett Yellow Springs Fairborn 21:15.41
36. Sam Orme Dayton Christian Buck Creek 21:16.00
37. Logan Nelson Legacy Christian Academy Buck Creek Invitational 21:16.10
38. Jordan Hunter Miami Valley School Greenville Invitational 21:21.00
39. Raven Campbell Yellow Springs Bellbrook 21:45.00
40. Caleb Hunnicutt Troy Christian Miami County Championship 21:46.30
41. Pete Freeman Yellow Springs Fairborn 21:52.00
42. Mitchell DeBusk Dayton Christian Buck Creek 22:14.00
43. Josh Beverly Troy Christian Eaton 22:23.00
44. Cyril Robinette Miami Valley School Greenville Invitational 22:45.00
45. Trey Hamlin Middletown Christian Edgewood 22:48.00
46. Elijah Naziri Yellow Springs Buck Creek 23:12.00
47. Andrew Haines Dayton Christian Buck Creek 23:13.00
48. Armaan Ahmed Miami Valley School Bob Schul 23:15.80
49. Brandon Savard Emmanuel Christian Yellow Springs XC Invitational 23:17.30
50. Henry Jenks Miami Valley School Greenville Invitational 23:45.00
50. Jack Runyon Yellow Springs Bellbrook 23:45.00
52. Curtis Smith Miami Valley School Firebird Invite, Indian Riffle 23:53.00
53. Jackson Bleything Yellow Springs Buck Creek 24:11.00
54. Bijan Arasteh Miami Valley School Firebird Invite, Indian Riffle 24:21.20
55. Jovian Cotter Middletown Christian Edgewood 24:32.00
56. Aaron Ebert Dayton Christian Buck Creek 24:55.00
57. Nate Shuler Emmanuel Christian METRO BUCKEYE CONFERENCE 25:11.70
58. Bradley Atkins Dayton Christian Troy 25:23.00
59. Kai Maruyama Miami Valley School Centerville Night Lights 25:54.70
60. Griffin Roberts Yellow Springs Buck Creek 25:57.00
61. Parker Bleything Yellow Springs Buck Creek 26:33.00
62. Gideon Naziri Yellow Springs Bellbrook 26:47.00
63. Justin Norris Middletown Christian Edgewood 28:40.00
64. Nick Flannery Troy Christian West Milton 28:50.00